Jak rozkochać w sobie faceta

zakochany facet

Jesteś w tym dobra!

Wystawianie swojego serca na linię ognia, kiedy spotykasz kolejnego idealnego kandydata na twojego chłopaka, może być trochę przerażające, prawda? Całe szczęście, nauka jest po twojej stronie i przekazuje ci kilka niezawodnych technik, dzięki którym nowy obiekt westchnień zakocha się w tobie co najmniej tak samo mocno, jak… ty w nim.

Zainspirowane odkryciem, że działania stymulujące produkcję dopaminy w mózgu, mogą wywoływać romantyczne uczucia, stworzyłyśmy i opisałyśmy zasady, o których powinna pamiętać każda Cosmodziewczyna. Oto one:

Przygoda umacnia więź
Nic nie zabija męskich uczuć szybciej niż przewidywalne menu w postaci chińszczyzny na telefon i sterty wypożyczonych filmów na DVD. Dlatego przełamuj czasem rutynę czymś nieoczekiwanym, np. wciągnij ukochanego pod prysznic, gdy będzie jeszcze w bokserkach. Nowości i ekscytujące doświadczenia podsycają miłość i wywołują podniecenie, ponieważ momentalnie zwiększają produkcję dopaminy w mózgu. Aby dowiedzieć się, co dla twojego faceta byłoby idealną przygodą, możesz zagrać z nim w 20 pytań. Poproś, by wymienił kilka rzeczy, które z chęcią by zrobił, np. chciałby nauczyć się pływać na desce surfingowej. A potem zaskocz go, planując wspólne zapisanie się na kurs. Dzięki temu facet będzie kojarzył zabawę i ekscytację odczuwaną podczas tych zajęć z twoją osobą.

Zazdrość podsyca pożądanie
Uśmiechnij się do przystojnego kelnera lub uściskaj na powitanie dawno niewidzianego znajomego. Takie subtelne wzbudzające zazdrość gesty pokażą facetowi, że jesteś popularna. Już sama świadomość, że mogłabyś ulec któremuś z adoratorów, może podnieść twojemu mężczyźnie poziom dopaminy. A gdy do tego zobaczy, że masz powodzenie u innych mężczyzn, jego pożądanie sięgnie zenitu. Musisz jednak uważać, bo to zagranie może też przynieść odwrotny skutek. Kluczem do sukcesu jest flirtowanie na tyle ostentacyjne, by facet zauważył, że jesteś kobietą, która wzbudza pożądanie, ale jednocześnie na tyle niewinne, by nie zranić jego uczuć.

Ckliwe rozstania osłabiają
Nie ma nic mniej pociągającego niż desperackie nie odchodź. Jeśli żegnając się z nim, zachowasz się jak gdyby nigdy nic, pozostawisz go w stanie intrygującej niepewności i niedosytu. W rezultacie w jego mózgu zacznie wydzielać się dopamina, która nasili w nim potrzebę, by znów z tobą być. Dlatego następnym razem gdy będziecie się żegnać, daj mu buziaka w policzek i rusz w swoją stronę. Wypróbuj też takie triki: pierwsza skończ rozmowę telefoniczną, zakończ wcześniej randkę lub wymknij się z jego mieszkania, zanim on się obudzi. Dlaczego to działa? Bo ludzie zawsze bardziej chcą czegoś, czego nie mogą tak łatwo zdobyć.
opr. Joanna Kuczara

Komentarze niedostepne.

Zostań Makijażystą Cosmo
Regulamin Cosmo Nikon
Cosmo Letni Look
Konkurs Prix De Beaute 2012
Konkurs Makijaż
Ściągnij aplikację na Nokię!
CosmoAnkieta

Ile par butów masz w swojej szafie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Akcja ,,Rzucam Palenie”